Графік роботи

Возврат/замена

УВАГА!!!

У зв'язку з підвищеним попитом та величезними труднощами в роботі, на час військового стану обмін та повернення неможливе. У разі шлюбу обмін та повернення працюватиме. Просимо вибачення за незручності і сподіваємося на ваше розуміння.

 

ПОВЕРНЕННЯ / ЗАМІНА

Наш магазин гарантує прийняття/заміну товару, який не використовувався протягом 14 днів*. Початок рахування строку починається з дати отримання та регулюється Законом «Про захист прав споживачів».

 

Як здійснюється повернення/заміна товару

Кошти за придбаний товар повертаються після здійснення наступних дій:

  • покупцем на склад магазину переданий товар у первісному стані. Нашим працівником підтверджено його цілісність, повну комплектацію, наявність заводських маркувань, оригінального пакування. На повернутому товарі повинні бути відсутні будь-які пошкодження, в тому числі подряпини та сколи;
  • розгляду клієнтської заяви компетентним працівником магазину про здачу або заміну виробу;
  • Якщо ви оплатили товар за безготівковим розрахунком але його не виявилося в наявності, вам потрібно заповнити бланк на повернення коштів і відправити нам на пошту killashop23@gmail.com або в вайбер (Бланк на повернення коштів);

 

Строки для повернення/заміни виробу

Термін, протягом якого потрібно замінити/повернути товар, становить 7 банківських діб. Строк починає відраховуватися з часу передачі виробу на склад разом із клієнтською заявою.

 

Порядок оформлення повернення/обмін?

При необхідності направити замовлений виріб до магазину, щоб замінити або повернути за нього кошти, необхідно заповнити спеціальну заяву в приміщенні «Нової Пошти». Пересилання товару, який клієнт вирішив повернути або замінити, здійснюється за рахунок покупця.

* початок відрахування строку покупки товару здійснюється з моменту його отримання в приміщенні служби доставки «Нова пошта».

 

Якщо виникли питання щодо порядку повернення/обміну замовленого виробу, зателефонуйте (063) 763-52-16