M-Tac карімат 10мм (60х180см) сірий
Залишились питання? Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання, і допоможуть підібрати відповідно до Ваших побажань. (096) 798-00-43, (063) 763-52-16
Матеріал забезпечує ефективний захист від вологи і пару, що дозволяє використовувати його в якості гідроізоляції. Завдяки своїй структурі, він практично не вбирає воду і, крім того, є відмінним захистом від вологи і водяної пари по всьому обєму матеріалу. Стійкість до дифузії водяної пари не обмежена навіть для гранично тонкого зовнішнього шару.
| Розміри: | 180 х 60 см |
| Товщина: | 10 мм |
| Матеріал: | 100% хімічно зшитий пінополіетилен |
Температурний діапазон експлуатації пенополіетилену становить від -60 до +100 ° Матеріал забезпечує ефективний захист від вологи і пару, що дозволяє використовувати його в якості гідроізоляції. Завдяки своєю структурою, він практично не вбирає воду і, крім того, є відмінним захистом від вологи і водяної пари по всьому об'єму матеріалу. Стійкість до дифузії водяної пари не обмежена навіть для дуже тонкого зовнішнього шару. Цей предмет використовують все від туристів до військових. І як ви розумієте, на ньому можна не тільки спати. Ви можете на ньому сидіти біля багаття, розкласти як імпровізований стіл. Використовувати як килимок для чищення зброї, і так далі. Легкий і зручний давно замінив нам на природі і ліжко, і крісло.
Вид з в згорнутому стані.
У похідному положенні фіксується двома еластичними стрічками
У розкладеному стані його розміри: 180 х 60 см
Зроблено зі спіненого пінополіетилену
товщиною 10мм
Колір